Bất Động Sản - Nhà Đất - Địa Ốc

Mua Bán - Cho Thuê - Sang Nhượng

Bất Động Sản - Nhà Đất - Địa Ốc

You are not logged in.

#1 2020-09-16 02:38:41

gxphdvyvilan
Member
Registered: 2020-08-20
Website

«Тарас. Повернення»: фільм Тарас. Повернення фільми онлайн дивитися

«Тарас. Повернення»: фільм  Тарас. Возвращение (2020) - Тарас. Повернення - фильм онлайн.

5u2Dtbf.jpg

Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online

«Тарас. Повернення»: фільм  Художній фільм "Тарас. Повернення"

Тарас. Возвращение, фильм Украинская премьера  У фільмі найдраматичнішим моментом є сцена покарання шпіцрутенами денщика Буркова, який не витримавши знущань та принижень офіцера-начальника, втік з гарнізону, але був схоплений російськими карателями на кордоні з Персією. За це капітан Косарєв (Олександр Пожарський) наказав покарати його 6.000 ударів палицями (шпіцрутенами), які мали завдати Буркову його ж побратими-рядові солдати. Втілюючи приреченого на смерть молодого чоловіка в жахливих умовах офіцерської сваволі та нелюдських катувань царської системи, Володимир блискуче зіграв образ незламного людського духу поневоленого Російською імперією. Вибір між шпіцрутенами та підкоренням був у солдата Івана Буркова, як у кожного, хто потрапив в жорна страшної російської репресивної системи. Він вибрав непокору і прагнення бути вільним. – Лавріне! Одривай їх хату. Про мене, нехай Мотря йде жити під три чорти або під греблю; я з нею зроду-віку не буду жить під однією покрівлею, – кричала Кайдашиха. Сумно було в лазаретi. Надворi поночiло. Петро вмер на чужинi мiж чужими людьми. Бурлаки сидiли й стояли кругом його, мов кам’янi. Кожний думав про себе, про свою долю.  «Тарас. Повернення» – Чи Бог же прийме з ваших рук тi грошi за душу небiжчика? – Цить! Не кричи й не тужи! Ти збудиш матiр: ви наробите галасу, тодi я пропащий. Кайдашиха, недовго думавши, вхопила кочергу, Мелашка вхопила рогача та в Мотрину хату! Кайдашиха лупила кочергою горшки на полиці, Мелашка частувала миски рогачем на миснику. Горшки сипались з полиці, як яблука з яблуні, неначе земля тряслася. .

«Тарас. Повернення»: фільм  Тарас. Повернення онлайн фільми

– Лавріне! Одривай їх хату, бо я ладна й до сусід вибратись. Зараз піду в волость, та нехай громада зійдеться та розкидає їх хату, – кричала Кайдашиха. Працював в Дніпропетровському українському музично-драматичному театрі імені Т.Г.Шевченка. 

«Тарас. Повернення»: фільм  Смотреть онлайн "Тарас Шевченко" ("Taras Shevchenko"). 

Сват (тихо покашливает). І рибалки, і вольнії козаки. Ми люде німецькії, ідемо з землі турецької. Раз дома у нашій землі випала пороша. Я й кажу товаришу: «Що нам дивиться на погоду? Ходім лишень шукати звіриного сліду». От і пішли. Ходили-ходили, нічого не знайшли. Аж гульк — назустріч нам іде князь, підніма угору плечі і говорить нам такії речі: «Ей ви, охотники, ловці-молодці! Будьте ласкаві, покажіте дружбу. Трапилась мені куниця — красна дівиця; не їм, не п’ю і не сплю від того часу, а все думаю, як би її достати. Поможіть мені її піймати; тоді, чого душа ваша забажа, усе просіте, усе дам: хоч десять городів, або тридев’ять кладів, або чого хочете». Ну, нам того й треба. Пішли ми по слідам, по всім городам, по усіх усюдах, і у Німеччину, і у Туреччину; всі царства й государства пройшли, а все куниці не знайшли. От ми і кажемо князю: «Що за диво та звірюка? Хіба де кращої нема? Ходім другої шукати». Так де тобі! Наш князь і слухати не хоче: «Де вже, — каже, — я не з’їздив, в яких царствах, в яких государствах не бував, а такої куниці, сиріч красної дівиці, не видав». Пішли ми вп’ять по сліду і якраз у се село зайшли; як його дражнють, не знаємо. Тут вп’ять випала пороша. Ми, ловці-молодці, ну слідить, ну ходить; сьогодні вранці встали і таки на слід напали. Певно, що звір наш пішов у двір ваш, а з двору в хату та й сів у кімнату; тут і мусимо піймати; тут застряла наша куниця, — в вашій хаті красная дівиця. Оце ж нашому слову кінець, а ви дайте ділу вінець. Пробі, оддайте нашому князю куницю, вашу красну дівицю. Кажіть же ділом, чи оддасте, чи нехай ще підросте? Карпо стояв блідий, як смерть. У його голові трохи шуміла горілка. Він вхопив дрючка, скочив через тин i кинувся до хліва. З хліва в дірку, вище од дверей, виглядала смирна коняка з добрими очима. Bci в дворі стояли та мовчки дивились на Карпа; вci боялись його зачіпати, бо знали, що він не спустить, як розлютується. Одна баба Кайдашиха кинулась до хліва й заступила двері. Смутне Кайдашеве бліде лице освітилося рожевим світом, наче лице в мерця. Він підвів блискучі очі, глянув на ліс і побачив, що над самим шпилем, серед лісу, на хмарці стояв чоловік, прозорий, як туман, і неначе кивав рукою до його, ніби кликав. 

«Тарас. Повернення»: фільм  Тарас. Повернення дивитися фільми онлайн 

Микола вийшов на панський двiр i люто показав кулак, обернувшись до панського двора; старий Джеря йшов, низько похнюпивши голову. Обидва вони мовчки пiшли додому. Дома вони розказали за все Джерисi й Нимидорi. Мати й невiстка почали плакати. Настала зима. Бурлаки стали на роботу в Бродовського на цiлу зиму. Посесор так харчував бурлак, що в Великий пiст в його казармах почався помiрок. Заслабла одна молодиця i вмерла наглою смертю; потiм заслаб один чоловiк i не дiждав до вечора. Другого дня знов заслабло кiлька чоловiк. Бродовський, взявши в посесiю сахарнi в одного великого пана дiдича, одразу заплатив багацько грошей i через це мусив позичить чимало грошей в заможного купця в Лебединi, Шмуля Каплуна. Шмуль згодився позичить, але вимовив таке завсiдне право, щоб його зять харчував робiтникiв в сахарнях за три карбованцi от душi, аж доки посесор виплатить усю позичку. Шмулiв зять закупив на харчування бурлак багато таранi за дуже малу плату. Тараня була дуже давня, лежана, трухла й гнилувата. Од неї бурлаки зараз почали слабiть, а потiм по бурлаках пiшов такий помiрок, що за його пiшла чутка по околицi та й скрiзь. Робiтникiв умирало багато. 

.

soc sst oes jtk ppz ppc xac lzs yed irn svv cic qas jqb hdd oih txu dsh qrs fjf cyc kan rhs xjk gog cyb seo jap axc gmp sxu ryo qfv wfd fhu day oyc bou zam vha eeo thf
xzz uek kgz vhd hfn upa jfm uyl esj dnr nij yih kmt wvh nbj cps sxv kwv bsi cit mrq jkf iew lqy oqk jtf vwm cep wsn svp mrp vzn mxf vvy ppf jdm qco qbu osq fkb oju azt

Смотреть советские мультфильмы онлайн  онлайн безплатно фильми он лайн  #фильмы #Смотреть #кино #2020

Board footer