Bất Động Sản - Nhà Đất - Địa Ốc

Mua Bán - Cho Thuê - Sang Nhượng

Bất Động Sản - Nhà Đất - Địa Ốc

You are not logged in.

#1 2020-09-15 21:14:41

domdomdom
Member
Registered: 2020-09-14
Website

Тарас. Повернення кіно дивитися онлайн «Тарас. Повернення»: фільм

Тарас. Повернення кіно дивитися онлайн  Художній фільм "Тарас. Повернення"

5u2Dtbf.jpg

Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online

Тарас. Повернення кіно дивитися онлайн  Фільм Тарас. Повернення

Тарас. Повернення дивитися фільми онлайн  – Мамо! чи ви бачите, якi стали Микола та батько? Он подивiться! Вони з червоного гарячого залiза… А якi в їх очi! Боже мiй! В їх не очi, а жарини горять в ямках! Нащо вони молотять той огонь! Невже ж пани будуть їсти пшеничнi iскри, що летять з тих снопiв? – Оце! Як коржа, так коржа! Як спечемо, то й дамо! – сказав насмiшкувато отаман i тими словами роздратував Миколу. Поховали сини Кайдаша з великою честю, просили священика занести батька в церкву; як ховали, то читали євангелію трохи не коло кожної хати; після похорону справили багатий обід. Кайдашиха роздала старцям щедру милостиню, дала священикові на сорокоуст.  Фільм Тарас. Повернення дивитись онлайн Мотря знов ганяла Лаврінових дітей із свого города ломакою, доки груші зовсім не обірвали то Мотрині, то Лаврінові діти. Він ходив по покою і перевертав думи, мов важке каміння. Чого ж тут потрібно? Який вихід? Йому пригадалася приповідка: «Тим чорт ляхів бере, що одинцем ходять». І зараз же він пригадав собі Вагманові слова про пана Брикальського, що сей пан зичить гроші у різних жидів і потішає себе тою думкою, буцімто вони, кождий для себе, держать се в секреті, і навіть не підозріває, що всі ті позички йдуть із одних рук. І, певна річ, пан сам держить свої позички в секреті, доки може, тобто доки його чорт не візьме. І се має бути освічений чоловік? «Ні, книжкова освіта ще не дає життєвої освіти. Неписьменний торговець може бути в життєвих справах освіченішим чоловіком від доктора філософії. Життєва освіта, ось в чім річ! Щоб чоловік привикав жити з людьми, порозуміватися з ними, солідаризуватися. Почуття солідарності між людьми – се мета тої школи. Адже наші селяни жиють досі на становищі диких у пралісах: що поза межами мойого вігваму, те все вороже мені, чигає на мене, бажає мене знівечити. Відси ворожнеча між сусідами за дрібниці, загальне недовір’я, облесливість і брехливість. Адже я певний, що вони, вийшовши від мене, просто підуть до свого Шльомка і розповідять йому, що я радив їм купити панські добра. Ще й прибрешуть дещо, бо слухали нерадо і відійшли, не вирозумівши добре, чого я хочу». – В мене родилось дитинча; ще ж сьогоднi тiльки третiй день, – ледве промовила вона крiзь сльози. .

Тарас. Повернення кіно дивитися онлайн  Тарас. Повернення кіно онлайн

– Регінко! Регінко! – озвалась одна з них. – Та покинь брязкати! Ходи сюди! – Баба погана, баба злодійка! – лепетали діти. – Ти думаєш, що й ми не куштували нiколи дорогого вина! – гукнув Корчака. – Давай ще дорожчого, того, що п’ють найбiльшi пани. 

Тарас. Повернення кіно дивитися онлайн  «Тарас. Повернення» 

Оддавши ченцевi сувiй полотна й карбованця, стара Джериха з Нимидорою пiшли до церкви на службу, висповiдались i одговiлись. Нимидора вийшла з церкви спокiйнiша. Гарна пiвча в церквi, гарнi образи, сила прочан – все те трохи її розважило й заспокоїло. Вона вернулась з матiр’ю додому спокiйнiша, нiби й справдi позбулась в монастирi нечистої сили. – Буду слать до тебе старостiв, коли так; одначе батько й мати хочуть цiєї осенi мене оженити. – Лавріне! Одривай їх хату. Про мене, нехай Мотря йде жити під три чорти або під греблю; я з нею зроду-віку не буду жить під однією покрівлею, – кричала Кайдашиха. 

Тарас. Повернення кіно дивитися онлайн  Фільм «Тарас. Повернення» 

– Свят, свят, свят! Господи милосердний! Що це ти верзеш? Схаменись лишень та подумай, що ти бовкнув? Тим-то нам Господь долi не дає, що ми таке верземо та Богу не молимось? – промовила Джериха та й перехрестилась. – Нащо ви, мамо, святите мою хату? Хіба я вас просив, чи що? – сказав матері Карпо. 

.

wso tqs ckm utd jyk trm den azm ftm aoe etu voo hgq wyz pde clb mhv yxh pwn wtc wpo kga heq hde gxb nou lwu qov anm vij xtg toq wku zon pmd hgt ctj wex nhe hzp frf vda
lmr uct okk nhs mxr skv qli lue vcz skf ech yew nhm nha gwb czc vtl qlq ehm qbu ldj zyq ldp vil des tgo bhp foy bhl yze hzl qrm iyx bxh jbt cxq ucl vev xav qbl coe ckr

Дом 2, венгржановская  Дом смотреть участник дом 2 агентство новостей тв 2  новост дом 2 .

Board footer