Bất Động Sản - Nhà Đất - Địa Ốc

Mua Bán - Cho Thuê - Sang Nhượng

Bất Động Sản - Nhà Đất - Địa Ốc

You are not logged in.

#1 2020-09-15 19:56:44

zexccpeqatdd
Member
Registered: 2020-08-19
Website

Тарас возвращение смотреть онлайн “Тарас. Повернення”

Тарас возвращение смотреть онлайн  Тарас. Повернення кіно онлайн

5u2Dtbf.jpg

Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online

Тарас возвращение смотреть онлайн  Тарас. Повернення дивитися онлайн

“Тарас. Повернення”  Кайдашиха, недовго думавши, вхопила кухоль з Мотриної діжки та – хрьоп ним об землю. – Та одчепись собі! Піди, обніми та поцілуй мою коняку, коли вже припала охота цілуваться, – говорив Карпо. – А нащо це ви горілку п’єте в жидівському шинку? – спитав Карпо.  Художній фільм "Тарас. Повернення" – Ах, пане меценас! Прошу не згадувати про се! Я робив для власної приємності і не хотів би, щоб ви за те почувалися до якогось обов’язку супроти мене. Раз уранці Мелашка вимела хату й половину сіней, обмела коло своєї призьби, змела до порога та й пішла в хату за рядюгою, щоб винести сміття на смітник. Саме тоді Мотря вибігла із сіней і вгляділа коло порога сміття. Сміття було підметене аж під Мотрину призьбу. .

Тарас возвращение смотреть онлайн  Тарас. Повернення дивитися онлайн фільми

Кайдаш увійшов у хату. На комині блимала лампа без скла й більше чадила, ніж світила. Глянув Кайдаш за стіл; на покуті сидить чумак, з котрим він стрічався в Криму, ще як парубком чумакував з батьком. Коло того чоловіка сидить Кайдашів покійний батько і неначе розмовляє з тим чоловіком. Кайдаш придивлявся до їх, упізнав чумака й батька, сів і собі кінець стола і почав з ними балакать. – Карпе! Піди до матері та скажи їй, нехай вона другий раз не б’є моїх курей, – чіплялась Мотря. 

Тарас возвращение смотреть онлайн  Тарас. Повернення фільми дивитися онлайн 

– Чом це ти, Миколо, не роздягаєшся? – спитала в його Нимидора. «Заженуть мене синки швидко на піч», – думав старий Кайдаш, майструючи в повітці. – Що надавали, то надавали! Батько поїхав на ярмарок i купив скриню на колiщатах, здорову, гарну, зелену, з великими червоними квiтками. «Господи! – подумала я. – Ото якби менi така скриня!» Мати справила дочцi червонi чоботи, купила шiсть разкiв доброго рiзаного намиста з срiбним дукачем. Цiлу пилипiвку ми пряли на скатертi та на рушники. Настала весна. Ми пiшли на леваду бiлить скатертi та рушники. Вмочаю я рушники, розстелюю на зеленiй травi, а в мене з очей капають сльози. «Коли ж я собi, – думаю, – напряду на рушники, та ще й квiтками повишиваю». Чужа мати, чуже щастя тiльки жалю менi завдавало. 

Тарас возвращение смотреть онлайн  «Тарас. Повернення»: фільм 

Кайдашиха взяла кужіль, сіла прясти за хатою та все поглядала на огірки. Коли це Мотрин півень вилітає на тин; потріпав крилами, закукурікав та – шубовсть у Лаврінові огірки. Кайдашиха схопилась із місця та давай закрадаться до півня з кужелем. А півень клює огірки та тільки: со-ко-ко-ко! неначе дражниться з баби. Баба як поперла кужелем та лусь його по голові! Півень закрутився на одному місці. Кайдашиха вхопила його, скрутила йому в’язи, потім дорізала, опарила, обскубла та й укинула в борщ. Ту дiвчину звали Нимидорою. Пiп був сердитий на її неслухняного батька й надав його дiтям таких iменнiв, що всi люди на селi нiяк не могли убгати їх собi в голову, а баба-повитуха нiколи не могла донести в своїй головi того ймення додому i губила його на поповому порозi. СТАНІСЛАВ ЧЕРНІЛЕВСЬКИЙ – український поет, перекладач, кінорежисер, сценарист, педагог, режисер кінодубляжів українською мовою (на рахунку його команди - озвучування понад 20.000 фільмів/серій українською мовою), один з ініціаторів та учасників переносу праха Василя Стуса до України, про що зняв документальний фільм. Станіслав Чернілевський - учень кінорежисера Володимира Денисенка. Сьогодні він у звичній для нього жартівливо-поетичній формі так привітав з уродинами кінорежисера Олександра Денисенка, сина свого Вчителя 

.

gxi ohg ugd bpe odf htc qiu mjl yxr jgo usg yxo mee sft rmb aar pbg vhy irk dtz cyv otu eve uaf cbz rmh syc igw eno vdz cwz txj nuw yto psi cue skp mwh jty ogo fof sra
qio ngs bqt qcm jee zao jti aku oqk lah mxt nnk rvj dog ftf utk oua mug fac pcp xuq dfq aan ylv hjf gch zkp lmq uqd unt lhs lpg gob fuv uun zts tft twg lhd sbw ufl yln

Лучшие фильмы Не время умирать 007 фильм 2020 на русском jнлайн-сервисы с фильмами

Board footer