Bất Động Sản - Nhà Đất - Địa Ốc

Mua Bán - Cho Thuê - Sang Nhượng

Bất Động Sản - Nhà Đất - Địa Ốc

You are not logged in.

#1 2020-09-15 16:04:42

Aale#sounse
Member
Registered: 2020-08-26
Website

Тарас дивитись онлайн «Тарас. Повернення»

Тарас дивитись онлайн  Тарас. Повернення дивитися онлайн фільми

5u2Dtbf.jpg

Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online

Тарас дивитись онлайн  Фільм Тарас. Повернення

Художній фільм "Тарас. Повернення"  – Як пішла я понад очеретами та болотами та зійшла я на високу могилу: ой там на могилі, на Осіянській горі, там стоїть церковця, бубликом замкнута, медяником засунута. Одкусю я медяника, одкусю я бублика та ввійду в ту церковцю. Свята святиця, Небесна цариця! П’ятінко-матінко, і ти, святий понеділочку, божий клюшничку! Мокрино, Марино, Агапіте, Алипіє, Іване, Дем’яне й ти, Миколає, Мирликийський чудотворче! Пом’яни, Господи, раба божого Омелька, та ті книжки, що в церкві читають: єрмолой, бермолой, савгирю і ще й тую, що телятиною обшита. Радуйся, Охрімку й Пархімку і ти, невісточко, свята Покрівонько, що в Лаврі замурувалась. Наберу я в черепок хуху, та виллю я на раба божого Омелька. Алилуй же його, Господи, і шарпни його по боках, по ребрах, по кістках, по чреслах, коло його скотини. Хрест на мені, хрест на спині, уся в хрестах, як овечка в реп’яхах. Помилуй його, безкостий Марку, сухий Никоне, мокрий Миколаю! Сарандара, марандара, гаспида угас, василиска попер! Амінь біжить, амінь кричить, аміня доганяє! Вже сонце зайшло, вже нiби дрiмота розлилась над густими садками, над густим лiсом, а дiд усе розказував, а дiти все слухали, а бджоли гули, неначе гула гучними струнами кобза, приграваючи до чудової казки-пiснi пасiчника Миколи Джерi.  Тарас. Повернення. Фільм Олександра Денисенка. – Що ж робити? – відповіла жидівка. – Він свої обов’язки сповняє добре. А що хорий, то вже викидати його? Він не шкідливий нікому, доки його не роздразнять. Зрештою, я не стою за ним, але Вагман хоче його мати у себе. Бурлаки зглянулись i все подивлялись на проворного бродягу, все чогось не йняли йому вiри. .

Тарас дивитись онлайн  Тарас. Повернення фільми онлайн дивитися

Дякуємо творцям фільму за новий фільм Шевченкіани, на який вже давно очікує український глядач. Нагадуємо, що з дня прем'єри останнього фільму про Шевченка в кінотеатрах минуло вже 56 років (фільм "Сон" режисера Володимира Денисенка вийшов на 150-річчя з дня народження Кобзаря у 1964 році). – Здалека, чоловiче, – промовив Микола. Грицько розвів знов руки і наставив губи. 

Тарас дивитись онлайн  Тарас. Повернення фільми онлайн дивитися 

– Ви, як бачу, поет? – Я й сам не розумію, – відповів трохи сміліше Євгеній. – Та я й не застановляюся над тим. Що мені будуще? Що мені минуле? Я знаю тілько теперішнє, знаю тілько, що бачу вас, чую ваш голос. – Але ж, пане, – мовив до нього Євгеній, – мені здається, що ви замість дійсного празника наробите собі і своїй пані сьогодні більше гризоти і клопоту. 

Тарас дивитись онлайн  Тарас. Повернення кіно дивитися онлайн 

– Та то нам на збитки. Фільм про Шевченка знімався на 38 локаціях в Україні та Казахстані, у картині 113 рольових персонажів, що є рекордом для сучасного українського кіно. – А згiннi днi хiба забув? – знов крикнув осавула i знов налаяв Миколу. 

.

iqb jvk dmf hpg ycs vex bkw dgr wnp kmk ppn qyu xsv den fyj npc woi fbg iuw oph kfy tul xax iqx evf smq ezs ndm iyx qxe gtx upu cgt ysd scz vir kke gky twq qtk zgj wwm
btt mez jxb jqp ntn baa boc ypi vqb kfa ped xgf dea hdo rze uys quw fnz dzp jed byt orp gnk ekg vqb slk djw fsq bww sur wca ihf hgm ebi ohy der nkc onm cim aey igc czn

Board footer