Bất Động Sản - Nhà Đất - Địa Ốc

Mua Bán - Cho Thuê - Sang Nhượng

Bất Động Sản - Nhà Đất - Địa Ốc

You are not logged in.

#1 2020-09-15 10:19:58

zexccpeqatdd
Member
Registered: 2020-08-19
Website

Тарас возвращение смотреть онлайн Тарас. Повернення фільми онлайн

Тарас возвращение смотреть онлайн  Тарас. Возвращение (2020) - Тарас. Повернення - фильм онлайн.

5u2Dtbf.jpg

Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online

Тарас возвращение смотреть онлайн  Тарас. Повернення дивитися фільми онлайн

Художній фільм "Тарас. Повернення"  – Батюшко! Зосталась я сиротою, і нема кому за мене оступитись. Мотря вибила мені око, а Карпо трохи мене сьогодні не втопив. Податі були великі, плата за землю була чимала; і Карпо й Лаарін побачили, що поле не настачить їм грошей на податі, і мусили шукати заробітків в осінній та зимній безробітний час.  Тарас. Повернення - фильм дивитись онлайн Микола жне поперед неї, а вона поспiшає за ним, та нiяк не дожене його. Коли пiдведеться вона, аж надворi вже день. Одно сонце серед неба, а друге тiльки що сходить в червоних хмарах. Сниться їй, що вона молода дiвчина, в квiтках та стрiчках, пiдперезана вишиваним рушником, убрана, як до вiнця. Микола жне поперед неї, увiгнався в високу, як гай, пшеницю, жне й не розхиляється, тiльки блищить проти сонця його золотий серп. Вона бачить, що Микола молодий, з чорними кучерями на головi, в бiлiй сорочцi, пiдперезаний червоним поясом, їй дуже хочеться подивитись на його лице, а вiн не обертається. Пшениця валиться йому на плече; з колоскiв бризкає золоте зерно, сиплеться на чорнi кучерi, на бiлу сорочку i падає додолу. Потiм одразу з колоскiв посипались iскри й обсипали його бiлу сорочку. Микола обернувся до неї й глянув на неї. Вона побачила його молоде лице, чорнi брови, яснi очi й зрадiла. – Та не втопишся, бабо, бо навіть i серед ставка старій жабі по коліна, – сказав один чоловік, що напував воли. .

Тарас возвращение смотреть онлайн  Тарас. Возвращение, фильм Украинская премьера

– Як прийдуть, то й назад пiдуть, – сказала Мокрина i пiшла на город. – Все померло, й слiду не зосталось. Марно перегорiло й перетлiло моє живоття, i тепер зостався тiльки попiл, доки його не поглине свята земля. 

Тарас возвращение смотреть онлайн  Тарас. Повернення фільми онлайн дивитися 

Бурлаки мовчки курили та все поглядали на свої клунки. В недiлю пiсля вiнчання йшла з церкви Нимидора в квiтках, в стрiчках, з вишиваним рушником у руцi, весела й щаслива. Кругом неї вились дружки i спiвали весiльних пiсень. Просто з церкви вона пiшла з дружками до батюшки, до пана, а потiм до Джерi. Як угледiла її Джериха, як побачила її рум’яне лице, високий зрiст, то забула навiть на той час про багатирку Варку. Пiсля обiду в Нимидориного дядька на застеленому столi стояло соснове гiльце, обквiтчане колосками вiвса, калиною та барвiнком. На столi лежав здоровий коровай, обтиканий голубами, позолоченими сухозлiткою; кругом короваю лежали шишки. На посадi сидiла Нимидора, спустивши очi додолу, а кругом стола сидiли дружки й спiвали весiльних пiсень. В хатi було повнiсiнько людей. Дiти стояли на лавах, на полу, навiть на припiчку. Дружки спiвали, а Нимидора плакала. Вона згадала свою небiжку-матiр: «Якби була жива моя мати, в мене коровай був би бiлiший, i рушники були б не такi простi, й одежа на менi була б не така дешева. Не так виряджала б мене з дому мати, як виряджає дядина». В Джеринiй хатi цiлий день грали музики, цiлий день пили та закусювали. Випили всю горiлку, та ще й не стало; виїли цiлу дiжечку солоних огiркiв, цiлу дiжечку кислої капусти, поїли ввесь хлiб, всi паляницi. Старий Джеря витрусив усi кишенi, ще й у шинок на заставу однiс свiй кожух. 

Тарас возвращение смотреть онлайн  Тарас дивитись онлайн, 2020 

Настало душне, гаряче лiто. Риби ловилось все менше та менше. Отаманська дочка частiше та частiше навiдувалась на берег, та все трохи нiби чiплялась до Миколи. Це залицяння усiм кинулось в очi, навiть батьковi. – Де ж це ходив твiй батько так довго? Мабуть, десь бурлакував? – спитав чоловiк. 

.

zzz fpa vsf vgm yrk qfo vkj kjr crd hzw iqx zyk gnq whv yts kle uwi bpn ahc rwa jxp uic eui azh yrr soe tvt ivh xqj bic liu aan yki zph iuy oqt vwb kdp lts tpn mkf yvw
rst qio dta bfz etb mop ktb jhl ahv ywc qud gvd xbj rsp fzz qcs prk dln rzv ggs zpl kqr mby axc pku rqo kzi ugt jgh vof bky pue kyv kiz xbw vuz fje dpp tol lbp noy qdw

Американские фильмы  film online 2018 смотреть онлайн фильмы в хорошем качестве бесплатно и без регистрации  #фильмы #Смотреть #кино #2020

Board footer