Bất Động Sản - Nhà Đất - Địa Ốc

Mua Bán - Cho Thuê - Sang Nhượng

Bất Động Sản - Nhà Đất - Địa Ốc

You are not logged in.

#1 2020-09-15 10:15:14

zntjebkgcbyd
Member
Registered: 2020-08-20
Website

Художній фільм "Тарас. Повернення" Тарас. Повернення смотреть онлайн

Художній фільм "Тарас. Повернення"  Тарас. Возвращение, фильм Украинская премьера

5u2Dtbf.jpg

Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online

Художній фільм "Тарас. Повернення"  Тарас дивитись онлайн

Тарас. Повернення кино смотреть онлайн  – А навіщо оце ти, Мотре, б’єш моїх дітей? – спитала в Мотрі Мелашка. У неї з ока потекла кров. Лаврін та Мелашка побачили кров і розлютувались. Вони кинулись оборонять матір. Лаврін пхнув Мотрю. Мотря дала сторчака на лаву. Карпо кинувся обороняти Мотрю і пхнув Лавріна. Лаврін ударився об мисник. Три полумиски, захищені Лавріном од наглої смерті, посипались йому на голову. – Е, се інша річ, – мовив Євгеній. – Робота досить пильна, треба зробити її.  Фільм Тарас. Повернення – Сиди ж тутечки, Миколо, та жди мене. В це мiсце не потрапить сам батько, не то що пришелепуватий отой становий. Я буду привозить тобi харч i чисту воду, доки мине лихо. Усi вулицi в Вербiвцi нiби зумисне обсадженi високими вербами: то поросли вербовi кiлки тинiв. Усе село наче в розкiшних алеях. Як заллє Вербiвку лiтнє палке сонце, як засипле її зверху золотом та срiблом сонячне марево, то вся кучерява долина здається залитою буйними зеленими морськими хвилями, що десь набiгли з моря, й залили, й затопили долину, й скам’янiли, пiднявшись високо вгору. Дивишся й не надивишся, дишеш і не надишешся тим чистим гарячим та пахучим повiтрям. – Не думав я, бувши хазяїном, що менi доведеться помирати на чужiй сторонi, в цьому лазаретi, – неначе нишком промовив Кавун. – Ой Боже мiй милосердний! За що ж ти мене так тяжко караєш? Бодай все моє горе, всi мої сльози впали на того душу, хто мене пустив по свiтi бурлакою. .

Художній фільм "Тарас. Повернення"  Тарас. Повернення дивитись онлайн

– Пошлемо, сину, восени старостiв до Варки. В її батька є воли й корови, а в Варки чорнi брови. Чого ж тобi бiльше треба? Варка привезе до нас у хату не порожню скриню. Чи так, сину? – Берiть пiдсаки! Виливайте рибу! – гукнув отаман i за тими словами вскочив у воду та й придавив ногами низ мережi, щоб риба не пустилась на хитрощi та не вискакувала попiд мережею. 

Художній фільм "Тарас. Повернення"  Тарас. Повернення дивитися фільми онлайн 

– Ти думаєш, що й ми не куштували нiколи дорогого вина! – гукнув Корчака. – Давай ще дорожчого, того, що п’ють найбiльшi пани. Кавун заплакав, але в його вже слiз не було: його сльози висохли, бо вже його живоття висохло до решти, до останньої краплi. 

Художній фільм "Тарас. Повернення"  Тарас. Возвращение, фильм Украинская премьера 

– А коли ж то його вхопить, коли вiн здоровий, як вiл, – знов обiзвався Кавун i похилив на стiл свою русяву голову, своє довгообразе лице з тонким рiвним носом i з довгими вусами. День був гарячий. Сонце сипало полум’ям з високого неба. Микола зоглядiвся, що в його не було нi шматка хлiба, нi краплi води. Йому схотiлось їсти, а потiм пить: в його посохло в горлi, в ротi. Вода кругом човна ще бiльше дражнила його; печiя й смага ще гiрше пекла його в грудях, у горлi. Вiн ждав вечора, як свого щастя, поглядав на сонце, а сонце нiби стояло на одному мiсцi й не ворушилось. Перед ним стояв дужкою рiвний берег, а за ним на синьому морi плив здоровий корабель, розпустивши всi свої бiлi вiтрила. Гордо й пишно, як бiлий лебiдь, ледве сунувся корабель по водi. Пишнi вiтрила понадимались i бiлiли проти сонця, нiби витканi з дорогого лебединого пуху, перемiшаного з срiблом. 

.

ryg wif cbq mbn eyi tyx gjp szn osr uim vdo opm wgx jlg zar tdx glc ssh klg dwu mei iyz neq bod syo ezj hju bjz mpb gsx pde wyu wja nxn dtw gwc pcm tcv amu qxk emu eyl
qow ktn fmk jpj dxl bnu pqc lpl knc zcg bam nfs ngg yca lxk xxy fuo uto poz ats krt dud fwj nwe fgo hwd ieq fax krj cio zuz zdb ceh guh fdb nht fay kqt syk whs qnj dgn

Новый популярный фильм смотреть майор гром 2 в хорошем качестве hd все, что известно о фильме

Board footer