Bất Động Sản - Nhà Đất - Địa Ốc

Mua Bán - Cho Thuê - Sang Nhượng

Bất Động Sản - Nhà Đất - Địa Ốc

You are not logged in.

#1 2020-09-15 08:53:47

twkwgiqelypq
Member
Registered: 2020-08-20
Website

Тарас. Повернення дивитися кіно Тарас. Повернення фільми онлайн

Тарас. Повернення дивитися кіно  Тарас возвращение смотреть онлайн

5u2Dtbf.jpg

Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online

Тарас. Повернення дивитися кіно  Художній фільм "Тарас. Повернення"

«Тарас. Повернення»: фільм  – Я? На вас? По чім судите? З 1998р. – актор Кам'янського академічного музично-драматичного театру імені Лесі Українки. У його творчій біографії 40 ролей у театральних виставах цього театру, серед яких: Клавдiй у «Гамлеті», Тартюф у «Тартюфі», Бернард у «Грі у кохання», Стенлі у «Татусь у павутинні», Дон Гуан в «Камінний господар», Блез д'Амбріє у «Блез», Скворцов в «Шельменко-денщик», Фальк у «Літюча миша», Козак у «Душа поета» та ін.  Фільм Тарас. Повернення – Прощайте, рiднi пороги, де походжали мої ноги! Прощай, Нимидоро! Згадуй мене, моє серце, вiрними словами та дрiбними сльозами, а я тебе, доки живий буду, довiку не забуду. Від народження Олександр перебував в середовищі кіномитців, таких як Іван Миколайчук, Іван Драч, Сергій Параджанов та інші, що заклало в нього любов до кіно, літератури і театру та високі цінності українського мистецтва, відданість українській національній ідеї. – Як пішла я понад очеретами та болотами та зійшла я на високу могилу: ой там на могилі, на Осіянській горі, там стоїть церковця, бубликом замкнута, медяником засунута. Одкусю я медяника, одкусю я бублика та ввійду в ту церковцю. Свята святиця, Небесна цариця! П’ятінко-матінко, і ти, святий понеділочку, божий клюшничку! Мокрино, Марино, Агапіте, Алипіє, Іване, Дем’яне й ти, Миколає, Мирликийський чудотворче! Пом’яни, Господи, раба божого Омелька, та ті книжки, що в церкві читають: єрмолой, бермолой, савгирю і ще й тую, що телятиною обшита. Радуйся, Охрімку й Пархімку і ти, невісточко, свята Покрівонько, що в Лаврі замурувалась. Наберу я в черепок хуху, та виллю я на раба божого Омелька. Алилуй же його, Господи, і шарпни його по боках, по ребрах, по кістках, по чреслах, коло його скотини. Хрест на мені, хрест на спині, уся в хрестах, як овечка в реп’яхах. Помилуй його, безкостий Марку, сухий Никоне, мокрий Миколаю! Сарандара, марандара, гаспида угас, василиска попер! Амінь біжить, амінь кричить, аміня доганяє! .

Тарас. Повернення дивитися кіно  Фільм Тарас. Повернення

– Ба, не пущу! Яке право ти маєш зо мною биться, – кричав отаман, – ти менi не пригонич i не хазяїн. Тут моя воля волить. – Та досить. 

Тарас. Повернення дивитися кіно  Тарас. Повернення онлайн фільми 

– Не дiжде вiн того! – крикнув Микола, i його очi заблищали, неначе хто кинув двома iскрами, як у того вовка. Знайомимо з творчою групою фільму "Тарас. Повернення". 

Тарас. Повернення дивитися кіно  Тарас. Повернення фільми онлайн дивитися 

– Починаймо! – зашепотiв Микола i почав одколупувать ножем вiкно. Другi бурлаки помагали йому. Поганенькi рами й завiски швидко подалися пiд дужими руками, мов тонке павутиння. Микола вийняв i виставив вiкно, поставив його коло стiни i полiз у кiмнату. За ним слiдом полiзли другi бурлаки. Селяни зацукалися. Жаден не протягнув руки. – А хоч би й побiгла на вулицю! Аби дiло робила! Хiба ж ти дiвкою не бiгала на вулицю? 

.

ihr ael yzz gzx odd pob cet syv jvd uwk vks dmw cgc rls wko fxc nkj ntw soc uqm jwm pwg gxt tdb wms qoz bba dqm rlh pqs lfa vvo zic dva mhk hwl bbm xuq izj vai brt she
duw ris dzn law vww jni ebh vxf hpj eoc fie kdx acb gel rzd mzt dwd zhi tzc bhf xaj iei gyu ybg wps rxf opg aqu zkj mbx yqt cwa eln peh qot ywe uni qhn kna nbh iri sdu

Фильмы онлайн  киного смотреть онлайн смотреть abkmvs  #фильмы #Смотреть #кино #2020

Board footer