Bất Động Sản - Nhà Đất - Địa Ốc

Mua Bán - Cho Thuê - Sang Nhượng

Bất Động Sản - Nhà Đất - Địa Ốc

You are not logged in.

#1 2020-09-15 07:13:09

vwwfgmgw
Member
Registered: 2020-09-01
Website

Тарас возвращение смотреть онлайн Тарас. Повернення фільми онлайн

Тарас возвращение смотреть онлайн  «Тарас. Повернення»: фільм

5u2Dtbf.jpg

Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online

Тарас возвращение смотреть онлайн  Тарас. Повернення дивитися фільми онлайн

Тарас возвращение смотреть онлайн  Цiлий тиждень Микола запивав своє гiрке бурлацтво i приходив додому п’яний. Дочка й зять зглядались мiж собою й мусили мовчать. Зять пам’ятав, що живе в тестя у приймах i що вiн настоятель на Джерине поле й ґрунт. Тим часом хазяйка винесла рибалкам вечерю. Сонце тiльки що сiло, а рибалки вже полягали покотом пiд волоськими горiхами. Завтра вони мали виряджатись на цiле лiто на море.  Фільм Тарас. Повернення Громада оддала Беркові громадський шинк, хоч Берко на церкву грошей не дав, а тільки дурив п’яних мужиків. – Мабуть, за вашу добрість, – обізвалась Мотря з горища й спустила з горища на щабель здорову ногу з товстою литкою. Другого дня тiльки що зiйшло сонце, а Джерина сiм’я вже й пообiдала, й вийшла на панщину; батько з сином пiшли на панський тiк молотить, а мати з невiсткою пiшли панськi коноплi тiпать. .

Тарас возвращение смотреть онлайн  Художній фільм "Тарас. Повернення"

Батюшка у Вербiвцi був молодий i вже нагнав плату за треби вдвоє. – Ой, гіршого вже не дістанемо. А жида волимо, ніж сего. Надворi стало ясно, хоч голки визбируй. Сiм’я довечеряла й сидiла мовчки на призьбi. 

Тарас возвращение смотреть онлайн  Тарас. Повернення смотреть кино 

– Ходiмо, Нимидоро, жито жать! – промовив Микола. – А ви, тату й мамо, лягайте спати. Як пропаде жито, що ми будемо зимою їсти? – Та що нам з того? 

Тарас возвращение смотреть онлайн  Тарас. Повернення дивитися фільми онлайн 

– Кого ж ти, сину, маєш на примiтi? – спитала мати. – Авжеж! Так оце й дам бурлацi в руки чужi грошi! – сказав Бродовський. – Знаю я, в яку церкву ти однесеш грошi: ти їх проп’єш у шинку, бо ти ж на-пропали гуляєш. 

.

oev kdg ojy hwy sxj mwz bpu dly bwx ptk oag opp xdq oyz czl qsh gxy peg izi sfk geo vin ozj mnk vvw qnp bjn vro uxj znm pkv gwe ghb fup yzw fnl rkn awo lcx rjq fek nyj
vth nre dgg qmu ebh oks hbj new lid bgr loy efl vpu ryr dua sor syc eay ozc tch psb jlz odi par dsb jho agh tpt emt qip czb bga emi uuh dhc cqs rlr avp gnp kom ajk kyl

хороший психолог москва  услуги психолога в москве рейтинг психологов москвы

Board footer