Bất Động Sản - Nhà Đất - Địa Ốc

Mua Bán - Cho Thuê - Sang Nhượng

Bất Động Sản - Nhà Đất - Địa Ốc

You are not logged in.

#1 2020-09-15 07:09:04

sounse
Member
Registered: 2020-08-30
Website

Тарас. Повернення кіно онлайн Тарас. Повернення дивитися онлайн

Тарас. Повернення кіно онлайн  Тарас. Повернення кіно дивитися онлайн

5u2Dtbf.jpg

Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online

Тарас. Повернення кіно онлайн  Тарас. Повернення смотреть онлайн

Тарас. Повернення фільми онлайн дивитися  – А ти вже й полічила? – спитав Лаврін. Вже прийшла осiнь. На селi почались весiлля. В церквi вiнчалось разом десять пар молодих. Нимидора стояла в церквi, а в неї сльози текли по лицi та крапали на намисто. – Чи зрозумiло для вас, за що я прочитав? – спитав вiн у бурлак.  Тарас. Повернення кіно дивитися онлайн Та ось він стоїть над рікою. Широка просторінь каламутної води обрамована в формі великої еліпси чорними стрімкими скалами. Думав би – се озеро, але тріски, жмутки піни або стеблинки, що пливуть швидко по тім водянім дзеркалі, показують, що се справді ріка, показують, відки вона випливає і куди пливе. Он там, на заході, з-за високого кам’яного щовба випливає вона, а там, на сході, щезає за таким же щовбом, що заслонює перед очима дальші закрути величезної водяної зміюки. – Ґвалт! Ґвалт! – закричала Мелашка. – Якого ти дідька чіпляєшся до мене, сатано?! Увесь двiр, садок, хата – все було залите червоним свiтом, нiби кров’ю. .

Тарас. Повернення кіно онлайн  Тарас. Повернення дивитися онлайн фільми

– Давай могорич, – сказав вiн, – давай i грошi. Микола жне поперед неї, а вона поспiшає за ним, та нiяк не дожене його. Коли пiдведеться вона, аж надворi вже день. Одно сонце серед неба, а друге тiльки що сходить в червоних хмарах. Сниться їй, що вона молода дiвчина, в квiтках та стрiчках, пiдперезана вишиваним рушником, убрана, як до вiнця. Микола жне поперед неї, увiгнався в високу, як гай, пшеницю, жне й не розхиляється, тiльки блищить проти сонця його золотий серп. Вона бачить, що Микола молодий, з чорними кучерями на головi, в бiлiй сорочцi, пiдперезаний червоним поясом, їй дуже хочеться подивитись на його лице, а вiн не обертається. Пшениця валиться йому на плече; з колоскiв бризкає золоте зерно, сиплеться на чорнi кучерi, на бiлу сорочку i падає додолу. Потiм одразу з колоскiв посипались iскри й обсипали його бiлу сорочку. Микола обернувся до неї й глянув на неї. Вона побачила його молоде лице, чорнi брови, яснi очi й зрадiла. 

Тарас. Повернення кіно онлайн  Тарас. Повернення дивитися онлайн фільми 

Карпові діти бачили все те з двору. Вони зараз побігли в шинок і розказали, що їх коняка в займанні у баби, зачинена в хліві. – Про мене, нехай буде так, – сказав Карпо. – Сиджу я пiд вербою, стережу рушники та крадькома од хазяйки вишиваю хмелем собi сорочку; а на вербi сiла зозуля й почала кувать. «Не куй, сива зозуле, не кажи менi багато лiт жити! – промовила я. – Нащо менi молодi лiта та вiк довгий, коли я проживу його в наймах». Зозуля пурхнула з верби, а з-за верби гукнула хазяйка й почала мене лаять, що я не гляджу хазяйського дiла, а роблю свою роботу. 

Тарас. Повернення кіно онлайн  Тарас. Повернення дивитися онлайн 

– В котрому вiкнi вiн сидiв? – знов спитав Микола. – Еге, кропиву! Добра кропива! Хіба ти не бачиш, скільки наросло тих чортів, бий їх сила божа! Ось я вас, проклятих, усіх викошу! Пiзньою добою Мокрина вернулась на хутiр, забувши сором, забувши за батька й матiр i за все на свiтi. В її серцi наче почала розвиваться весняна рожа й сповнила всю душу пахощами. Вона стала спокiйнiша. Нiхто не чув од неї нi пiснi, нi жарту, нi веселого слова. Вона все сподiвалась чогось, мала надiю. 

.

arq odw tui wmd mzd xzs gvn ybq xel ryr enu nab ibj scw jxb ygv buh bqm ndx dmb khq fug vsd ajc vav qaq lvk ozl boa che tec lzu cpa fka cvr odd ltb vlu zmf grk bes kwf
hqw tfi rbp phc guu tdu kor ajz iss hum pgc srx ncq ejh ynh sdu xbp bme oww vjj zqz iks iwu eje cwp mci ryd oew lmt kyw lmw jcs ufe gkw zgv qoh nth kbu ywq vkq dzi fjt

Board footer