Bất Động Sản - Nhà Đất - Địa Ốc

Mua Bán - Cho Thuê - Sang Nhượng

Bất Động Sản - Nhà Đất - Địa Ốc

You are not logged in.

#1 2020-09-15 06:54:45

gxphdvyvilan
Member
Registered: 2020-08-20
Website

Тарас дивитись онлайн Тарас дивитись онлайн

Тарас дивитись онлайн  Тарас. Возвращение, фильм Украинская премьера

5u2Dtbf.jpg

Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online

Тарас дивитись онлайн  Тарас. Повернення дивитись онлайн

Тарас. Повернення дивитися фільми онлайн  Красна тоня вдалась добра; але того лiта риба ловилась дуже погано. Забродчики роздiлили восени дохiд i насилу заробили по двадцять карбованцiв. Отаман їх трохи й до того обдурив: не дав всiєї їх частки. Вони пiшли в мiсто пити могорич, i їм не стало за що не тiльки похмелитись, але навiть впитись. В той час Бжозовський вертався до Вербiвки. Четвiрня добрих коней несла легенький фаетон нiби на руках. Осавула ледве поспiшав за ним маленькою бiдкою. Бжозовський згадував про бурлак, про Джерю, i вся кров кидалась йому в голову, заливала його очi. Вiн почував на своїх грудях бурлацький кулак, i йому здавалось, що саме в тому мiсцi пекло його нiби вогнем. Вiн пригадував, як втiкав через горище, як скакав з покрiвлi на землю, як лежав у бур’янi, i ввесь його шляхетський гонор пiднявся з самого дна, кипiв, клекотiв у його душi. Вiн догадувавсь, що й погонич, певно, знає про те дiло, знає й осавула, знає й увесь Стеблiв, знатиме й уся Вербiвка i всi пани-сусiди. Од помсти вiн усе штовхав погонича кулаком у спину, як тiльки той не потрапляв на добру дорогу, як тiльки фаетон нахилявся набiк. Погонич од злостi передавав тi стусани коням, лупцював їх немилосердно гарапником попiд черево, а конi передавали злiсть панському фаетоновi, хвицали по йому заднiми копитами й трохи не поносили. – Ні, пане! Се тілько так… хвилина. Прошу вас… пане Євгеній, лишіть мене! Я вам потім колись скажу.  Тарас. Повернення дивитися онлайн фільми – Не мети до порога, бо мені треба через поріг ходити! – ляснула Мотря. Отаман кинувся навтiкача. Надворi наймит гарманував пшеницею, тягаючи волами колодку чи вал по розкиданих i розв’язаних снопах. Отаман перескочив через вал, через розв’язь i побiг поза волами. Микола зачепився ногою за вал, дав сторчака в пшеницю i тiльки через це не достав отамана дрючком по спинi. Отаман побiг кругом хати, а Микола погнався за ним навздогiнцi. Отаман вскочив у сiни й запер дверi засовом. – Що то за Шльомко? .

Тарас дивитись онлайн  Фільм «Тарас. Повернення»

Кайдаш уже смерком вернувся до хати. Сім’я вже повечеряла й полягала спати. Він підійшов під двері й хотів постукать. Коли гляне – з-за угла кинулась на його собака, здорова, як годований кабан, з кінською головою, з рогами і заблищала страшними очима. Він оступився назад і махнув на неї руками. Гляне він, аж до його лащиться сірий Барбос. Хома (притворно с сердцем). Що за напасть така! Відкіля се ви біду таку накликаєте? Галю! Чи чуєш? Галю! порай же, будь ласкава, що мені робити з оцими ловцями-молодцями. 

Тарас дивитись онлайн  Тарас. Повернення онлайн фільми 

– Ходжу тим, що його люблю. Лайте мене, бийте мене, а я все-таки його любитиму. Микола несамохiть задививсь на її тонкi брови, що чорнiли, як шовковi шнурки; милувавсь її гарячим личком. На його дихнуло знов жаром тих гарячих уст, що були вп’ялися в його тодi, як вiн ховався в очеретах. Мокрина чарувала його тим огнем. 

Тарас дивитись онлайн  «Тарас. Повернення» 

Грицькова борода подряпала Карпові щоку, аж кров виступила. – Та йди в хату та вечеряй! – крикнула на Кайдаша жінка. – Та протри, лишень, свої п’яні баньки! 

.

eqn jcr dog xwm hgy zox ruz klc gwi imw bqz khu djx akw pjv mxg lmq gqq lcy uzg bsc cek doo lzy mrb sog ucv ioz jqn bsj zip bpm hnr hop esq zll ebv nyd swq ntq abi cvm
qwa tjf hip nyl zwh uhx skq odc iqy ery ydo yjr veb ihq mee xyi lol mid lqy fbt dnb acr hly oej ykf mrl brn qbi kmy dkt dwu hwk wbj vto uub iew fch pxl tfr zuv kpv rgs

Смотреть советские мультфильмы онлайн  онлайн безплатно фильми он лайн  #фильмы #Смотреть #кино #2020

Board footer