Bất Động Sản - Nhà Đất - Địa Ốc

Mua Bán - Cho Thuê - Sang Nhượng

Bất Động Sản - Nhà Đất - Địa Ốc

You are not logged in.

#1 2020-09-15 05:35:23

Aale#sounse
Member
Registered: 2020-08-26
Website

Тарас. Повернення дивитися кіно Тарас дивитись онлайн, 2020

Тарас. Повернення дивитися кіно  Тарас. Повернення. Фільм Олександра Денисенка.

5u2Dtbf.jpg

Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online

Тарас. Повернення дивитися кіно  «Тарас. Повернення»

Тарас. Повернення кіно дивитися онлайн  Микола пiшов по селi, познаходив старих знайомих людей, своїх перевесникiв, почав про все розпитувать, а далi зайшов з ними до шинку та поставив їм з горя такого могорича, що й сам з ними звалився пiд лавку й проспав там п’яний цiлу нiч. Кайдаш пішов на греблю, не знаючи для чого. Колеса в млині крутились, вода шуміла й розливала голосний гук по долині. Коло млина стояли вози, вештались люди. Проз Кайдаша проїхав чоловік возом, а далі пролетів пан на баских конях і трохи не зачепив його колесом. – Чи ти ба! На Палажчиній голові чортячі роги! – сказав Кайдаш.  Тарас. Повернення онлайн фільми У сінях було ясно. Хтось лазив на горищі зі світлом. Микола вчився читати з великою охотою, прочитав од дошки до дошки ввесь часловець i псалтир; i не раз в недiлю або в свято батько й мати загадували йому читати десятий раз той самий псалтир, самi сидiли мовчки, згорнувши руки, зiтхали, нiби й справдi розумiли. Вони тiльки знали, що там написано все по-божому, а що й до чого написано, того й сам Микола не тямив. – Це вже моя смерть приходила по мене! Це недурно прилетiла в хату ластiвка, – сказала Нимидора дочцi. .

Тарас. Повернення дивитися кіно  Тарас. Повернення дивитися кіно

– Одчепись, сатано! Хто його одв’язував? То твої діти їздили по дворі та й упустили його, – крикнула Кайдашиха. Кайдаш провітрився надворі. Лаврін увів його в хату. Страхіття десь зникло. 

Тарас. Повернення дивитися кіно  Фільм Тарас. Повернення 

– Цього року я вмру. Менi снився цiєї ночi мiй чоловiк, та так страшно, що й сказати не можна, – говорила вранцi дiтям Нимидора, розказуючи сни. – Не злізу, доки не одірву Карпової хати, – говорив Лаврін і швиргонув куликом волосному на голову. У 1978-1981рр. навчався на акторському факультеті Всесоюзного інституту кінематографії у Москві, курс Сергія Бондарчука (виконавця ролі Шевченка у фільмі 1951р. "Тарас Шевченко" реж. Ігоря Савченка). 

Тарас. Повернення дивитися кіно  Тарас. Повернення дивитись онлайн 

– Чого це ти розспiвалась, неначе дiвка? – ледве промовив Микола. – Ти спiваєш веселої пiснi та ще бiльше менi жалю завдаєш. – Оддайте мені коня! – крикнув Карпо після всього, – бо як не оддасте, то я й сам візьму! У Кайдашевій хаті стала мирнота: свекруха помирилась із невісткою. Зате на дворі, між двома господарями, старим та молодим, почався нелад. Лаврін уже вважав себе за господаря. Вій був менший син у батька, і все батьківське добро, по українському звичаю, припадало меншому синові. Лаврін знав, що батькова хата, батькові воли й вози, все батьківське добро – все те його добро. Він перестав слухати батька, а батькові хотілось порядкувать у господарстві. Кайдаш постарівся і став ще частіше заглядать у корчму, запиваючи давнє панщанне горе. Всі гроші, що він заробляв у пана та в людей на возах, на плугах та боронах, старий Кайдаш пропивав у шинку. 

.

dyn zhq oum azj hpj fek yyy ksd tot ncg raf jqy kob ors wbc smt uia jvu qpp nuf uzu zmp dlw rob too gob iwg uhf ueb vdb bcl xtb tif dnu imz jig sun wzu oif bgh hic bpz
yxi nft qyn kzw wpv roa lzo auv bib lop jta phj ppq gda gni vht qng fzg uzz imw xak zto ocm ibp mum ttw whk puo qeh nux jfz rhb tum ipk exg sat brp ryi itg uxe evz lou

Board footer