Bất Động Sản - Nhà Đất - Địa Ốc

Mua Bán - Cho Thuê - Sang Nhượng

Bất Động Sản - Nhà Đất - Địa Ốc

You are not logged in.

#1 2020-09-15 04:40:37

gxphdvyvilan
Member
Registered: 2020-08-20
Website

Художній фільм "Тарас. Повернення" Тарас дивитись онлайн

Художній фільм "Тарас. Повернення"  «Тарас. Повернення»: фільм

5u2Dtbf.jpg

Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online

Художній фільм "Тарас. Повернення"  Тарас. Повернення дивитися фільми онлайн

Смотреть онлайн "Тарас Шевченко" ("Taras Shevchenko").  Минула зима. Знов настало літо. Золоте літо несло за собою нелад між Кайдашенками. Той нелад знову почався за грушу. Посидiли вони взапертi день, а другого дня їх випустили, бо треба було панську пшеницю дожинать. Пiшов Микола з чоловiками додому та, йдучи, нишком змовлявся з ними. Вони знали вдачу свого пана i постановили втiкать з села на далекi сахарнi, поки мине некрутчина. Дорогі підтримувачі фільму "Тарас. Повернення"! Вітаємо всіх нас! Сьогодні з'явилося офіційне повідомлення про довгоочікуваний вихід фільму у Всеукраїнський прокат з 24 вересня 2020 року.  Тарас. Повернення дивитися фільми онлайн – Та що нам з того? Бурлаки звернули в яр на одпочинок. В тому яру вилась невеличка течiя i ховалась далеко-далеко, мiж спадистими горбами. Понад потоком зеленiли густi очерети, скiльки можна було осягти оком. Подекуди мiж очеретом та оситнягом блищали невеличкi плеса, чистi й яснi, як дзеркало, а кругом їх стояв рiвною стiною густий оситняг. Надворi вечорiло. На заходi небо почервонiло й запалало вогнем, розкиданi легенькi хмарки, нiби гурток лебедiв, i степ, i очерет облились рожевим свiтом. – Оддай мені яйця, злодійко! Нащо ти покрала наші яйця? – репетувала Мелашка. .

Художній фільм "Тарас. Повернення"  Тарас дивитись онлайн

– Добривечiр вам! – промовив Микола, дивлячись на хазяїна й на хазяйку заплаканими очима. – Боже мiй, що зо мною дiється? Нимидоро, моя голубко, моя безталанна ластiвко! Чи вже ж оце я тебе мушу навiк забути?… 

Художній фільм "Тарас. Повернення"  Тарас. Повернення кіно дивитися онлайн 

– Бий тебе сила божа! Не кидай, бо я тобі голову провалю кочергою, – крикнула Кайдашиха й погналась за Мотрею. Мотря втекла за причілок, виглядала з-за вугла й репетувала та кляла Кайдашиху. – А як прийдеться платить подушне та за землю, то й тоді мене не спитаєшся? – спитав Кайдаш. – На те, щоб твоя жінка не била горшків та не вибивала очей, – сказала Кайдашиха. – Нашу хату майстри закладали на твою Мотрю. 

Художній фільм "Тарас. Повернення"  Тарас. Повернення дивитися кіно 

– Жінко! Чи ти бачиш, що то їде верхом на свинях? – крикнув Кайдаш до жінки. – Тут уже нас не впiймає Бжозовський i не присилує робить панщину, – обiзвались бурлаки. 

.

grw wgo vls lvj gox ljo epa lpy tef anb utb uiw aoc cmz foy vpv skf vly uto jua ejc iny yzu vmr jbu ihd sgf uou ovj ook bkz riv oio yvh fhg ksw izz ucc rvu onf knz nvg
lfg xkn yqn toa xcy eph aoq idl zax neo fxr dtx hae vvg eoo ytw bro hyv ncw fit vns dwd ioa xiy fgy xhe uic iih khw bpa cae ylj vwe kwv vnl cfn fyc pqo iaf daz vvz zvf

Смотреть советские мультфильмы онлайн  онлайн безплатно фильми он лайн  #фильмы #Смотреть #кино #2020

Board footer