Bất Động Sản - Nhà Đất - Địa Ốc

Mua Bán - Cho Thuê - Sang Nhượng

Bất Động Sản - Nhà Đất - Địa Ốc

You are not logged in.

#1 2020-09-15 00:45:28

wktbqbszgslc
Member
Registered: 2020-08-19
Website

Фільм «Тарас. Повернення» Тарас. Повернення смотреть онлайн

Фільм «Тарас. Повернення»  Тарас. Повернення кино смотреть онлайн

5u2Dtbf.jpg

Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online

Фільм «Тарас. Повернення»  “Тарас. Повернення”

Тарас. Повернення дивитись онлайн  Микола догадавсь, що смiлива Мокрина привезла йому харчi неспроста, i не знав, що й казать Мокринi. – Доливай-бо! Не жартуй лиш зо мною! – крикнув Микола. Прийшов осавула й запер Джерю, Кавуна i ще чотири чоловiки в холодну на висiдку. В пана була думка й справдi оддать Джерю й Кавуна в москалi.  Тарас. Повернення смотреть кино Бурлаки спустились з гори й увiйшли в село. З ними стрiчались люди, та все незнайомi, та все нiби чужi. – Я його син, – сказав бурлака дуже тихо, спустивши зовсiм очi додолу. Йому, очевидячки, нiяково було брехати, та недоля силувала до того. .

Фільм «Тарас. Повернення»  Фільм Тарас. Повернення дивитись онлайн

Настала зима. Бурлаки стали на роботу в Бродовського на цiлу зиму. Посесор так харчував бурлак, що в Великий пiст в його казармах почався помiрок. Заслабла одна молодиця i вмерла наглою смертю; потiм заслаб один чоловiк i не дiждав до вечора. Другого дня знов заслабло кiлька чоловiк. Бродовський, взявши в посесiю сахарнi в одного великого пана дiдича, одразу заплатив багацько грошей i через це мусив позичить чимало грошей в заможного купця в Лебединi, Шмуля Каплуна. Шмуль згодився позичить, але вимовив таке завсiдне право, щоб його зять харчував робiтникiв в сахарнях за три карбованцi от душi, аж доки посесор виплатить усю позичку. Шмулiв зять закупив на харчування бурлак багато таранi за дуже малу плату. Тараня була дуже давня, лежана, трухла й гнилувата. Од неї бурлаки зараз почали слабiть, а потiм по бурлаках пiшов такий помiрок, що за його пiшла чутка по околицi та й скрiзь. Робiтникiв умирало багато. – Якої ж я вiри… християнської, такої, як i люди, – сказав Микола. – Овва, через таке паскудство та оце тікала б за границю! Тікай сама хоч під шум, під греблю! – ґвалтувала Мотря. – Ти злодюга, ти відьма! 

Фільм «Тарас. Повернення»  Тарас. Повернення фільми онлайн дивитися 

Всi мовчали; Микола обiзвався: – Добре поважаєш старого батька! Покарає тебе господь за мене, а як не тебе, то твоїх дітей, – сказав батько. 

Фільм «Тарас. Повернення»  Тарас. Повернення дивитися кіно 

– Не дражни мене, дiвчино, своїм щебетанням; не запагублюй надаремно мого вiку, бо я й без того безщасний. – Схаменися, п’янице! Чи ти здурів, чи ти знавіснів! Гаращо вже горілки напився! 

.

Смотреть документальные фильмы онлайн  смотреть фильмы в хорошем качестве на русском см фильмы онлайн в хорошем качестве  #фильмы #Смотреть #кино #2020

Board footer