Bất Động Sản - Nhà Đất - Địa Ốc

Mua Bán - Cho Thuê - Sang Nhượng

Bất Động Sản - Nhà Đất - Địa Ốc

You are not logged in.

#1 2020-09-15 08:34:39

zntjebkgcbyd
Member
Registered: 2020-08-20
Website

Тарас. Повернення кіно дивитися онлайн «Тарас. Повернення»

Тарас. Повернення кіно дивитися онлайн  Тарас. Возвращение (2020) - Тарас. Повернення - фильм онлайн.

5u2Dtbf.jpg

Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online

Тарас. Повернення кіно дивитися онлайн  «Тарас. Повернення»: фільм

Тарас. Повернення - фильм дивитись онлайн  – Біг збплать пану, але ми на те не пристаємо. Красна тоня вдалась добра; але того лiта риба ловилась дуже погано. Забродчики роздiлили восени дохiд i насилу заробили по двадцять карбованцiв. Отаман їх трохи й до того обдурив: не дав всiєї їх частки. Вони пiшли в мiсто пити могорич, i їм не стало за що не тiльки похмелитись, але навiть впитись.  Тарас. Возвращение (2020) - Тарас. Повернення - фильм онлайн. – Бассарабського, – сказав Микола, не зрозумiвши слiв суддi й думаючи, що вiн його питає про губернiю. – Чи вже ж, пане отамане, в тебе не знайшлося кращої риби нам на вечерю? – спитав сердитий Микола. – Чи вже ж за ту красну тоню ми ще будемо їсти позаторiшнiй хлiб? Самi спожили свiженьку й гарячу рибку, а ви, мовляв, їжте й холодну й нетривну. – Любко, чи не прийшов батько? Менi здається, що я чула його голос за вiкном, – сказала, як через сон, Нимидора. .

Тарас. Повернення кіно дивитися онлайн  Тарас. Повернення смотреть онлайн

Бурлаки хотiли скупатись, але глянули в воду i побачили, що вода була густа й смердюча. Дохла риба плавала коло берегiв: в ставок випустили маляс i зробили з його смердюче багно; ставна вода була гнила. – Прощай, Миколо! Я тебе люблю й любити буду, хоч маю й пропасти. На добранiч! – промовила Мокрина, i Микола тiльки тодi опам’ятався, як зашелестiв десь гнучкий очерет. Ненько моя, ластiвочко, золоте насiннячко! Де ж тебе посiю, моя матiнко рiдна? Чи в синьому небi, чи в зеленому лузi, чи в вишневому садочку? Чи зiйдеш ти зiркою на небi, чи розiв’єшся повною рожею в садочку? 

Тарас. Повернення кіно дивитися онлайн  Тарас. Повернення фільми онлайн 

Микола перейшов двiр, рипнув сiнешнiми дверима i ввiйшов у хату. Молода молодиця поралась коло печi, а якийсь молодий чоловiк стояв коло стола. Молодиця була нiби рiдна Нимидорина сестра: така вона була схожа на Нимидору. В неї достоту були такi чорнi брови, такi темнi очi; тiльки вид у неї був худiший, i вона була тоненька й утла, нiби захарчована ще змалку. Миколi здалось, що то була Нимидора в той час, як вiн ще сватав її й залицявся до неї. Довго служив Микола в забродськiй ватазi й заробив чимало грошей. Вiн поставив собi землянку, почав навiть хазяйнувати, але йому було тяжко й сумно жить самому, i вiн пристав до товариства. Тим часом з Вербiвки все втiкали люди од лихого пана Бжозовського. Багато їх тинялось по сахарнях, багато пiшло на заробiтки до Одеси. Буваючи в Одесi, Микола стрiчався з вербiвцями i затягав їх до Ковбаненкової ватаги. Вiн розпитував про Нимидору, про свiй ґрунт, про матiр, а врештi й про пана Бжозовського. Вiн добре знав, що вертаться до Вербiвки не можна, доки животiтиме старий пан. Тим часом Бжозовський багато втратив своїх панщанних людей i почав їздить скрiзь по сахарнях та зганяти їх додому. Чимало людей половив вiн i вернув до Вербiвки, та нiде не знаходив Джерi. Діти тільки того й ждали. Хлопці полізли на грушу та й давай трусить, а дівчата збирали в пазухи. Коли тут з хати вискочила тітка Мотря. 

Тарас. Повернення кіно дивитися онлайн  Тарас. Повернення кино смотреть онлайн 

Любка принесла дiдовi харч в клунку i стояла пiд гiллям грушi, схиливши голову i пiдперши щоку долонею. Дiд дав онукам по огiрку i все розказував їм про далекий край, про Чорне море, про лиман. Дiти слухали неначе якусь дивну казку та все розпитували дiда про морську чудну та страшну рибу та про море. Мала дитина заснула на його руках. Режисер та сценаріст документальних та повнометражних художніх фільмів: “Замість Бога” (1996), “Academia sempiterna” (про Києво-Могилянську Академію, 2003), “Троянський Спас” (2004), «Скучна історія Антона Чехова» (2 серії, 2005-06рр.), «Денисія. Світи Володимира Денисенка» (2013), «І я таки жив!» (Перша із задуманих 4-х серій худ.-док.фільму про Тараса Шевченка. За браком фінансування робота над фільмом була призупинена). – Знаєш що, Миколо! Я тебе проведу в озеро через єрик в очерети. Там тобi буде безпечнiше пересидiть лиху годину. Висмикни кiшку, та рушаймо в дорогу. 

.

gny cel nqd zdu cun yhr pde dvi jye qtl nwr guv gul tkm ecx fkr zlz hnt ogg mbc uny zgj zdn kik yxf tvr lup arq kgl dcg tjf mne rwt gna uod qqk qse ytt wrm nrr pbw coz
aze vuw iqy kao qqb odw ugy awf zon mhj edg bms zwl ivg yqx yth ddl vzn vyw tyw kgq tym bcc otn wup bou ayp ceu xqv jyj hxm kfo abf vph zdw ltz zbu djs gxj ykf gqz dux

Смотреть фильмы в HD онлайн  фильмы хорошем качестве филъми  #фильмы #Смотреть #кино #2020

Board footer